Best rate guarantee!
 

Recepční

KOHO HLEDÁME?

Baví tě bavit se s lidmi? Dělá ti radost činit ostatní lidi šťastnými? A to ještě na pěkném místě, ve 4+ hotelu na Vyšehradě v těsné blízkosti národní kulturní památky Vyšehrad?

Přijď se k nám podívat, seznámit se s budoucími kolegy a poznat práci recepční/ho – nejdůležitějšího kontaktu pro hosta!

 

CO BUDEŠ U NÁS DĚLAT?

Práce u nás na recepci je na 12ti hodinové směny na krátký/dlouhý týden (včetně víkendů) – aktuálně potřebujeme obsadit denní pozici. Během této doby se potkáš s novými hosty, kterým pomůžeš se ubytovat (kufry nosit nemusíš :),vyplníš s nimi dokumenty nezbytně nutné, poradíš kdy zajít na snídani, jak u nás zaparkovat a kde se třeba nechat namasírovat – součástí hotelu jsou thajské masáže, na které si za odměnu za tvé maximální nasazení budeš moci také občas zajít .-)

 

CO BYS MĚL ZVLÁDAT?

Práce v hotelu je pro samostatné jedince, tzn., umíš si poradit s hosty bezradnými či neodbytnými, ale také např se spuštěným alarmem.

Administrativu neflákáš – je potřeba být pečlivý a zodpovědný!

Domluvíš se i jinak než česky – angličtinu bereme jako nutnost, další jazykové znalosti ti budou jen ku prospěchu!

S lidmi se bavíš rád a je to na tobě vidět – úsměv je nakažlivý! K tomu patří slušnost a upravenost – pro hosta jsi tváří hotelu.

 

ODMĚNA PRO TEBE:

Pravidelný měsíční plat + příplatky za přesčasy + příplatky za víkendy a svátky

Provize z prodeje a další prémie!

Benefity: 50% sleva v hotelové restauraci, 20% sleva na masáže

Potkáš se s mnoha novými lidmi různých národností – získáš praxi v jednání s lidmi v různých jazycích!

Pracuješ na příjemném místě s fajn lidmi - a aby nám to všem spolu klapalo – několikrát do roka se odměníme příjemnou večeří, grilovačkou na Vltavě nebo večírkem v baru :-)

What we achieved

This website uses visitor cookies to provide services, personalize ads, and analyzing. By using this site you´re agreeing.